| mihai1353 a întrebat:

Astazi m-am epilat prima data pe picioare cu Big-ul..as vrea sa aflu dupa cat timp imi v'a creste parul inapoi? si daca va fi mai des si mai mare? Astept raspunsuri. ofer funda! :* mersi!big grin

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

In general, in 4-5 zile incepe sa devina vizibil. Nu va fi mai des, insa firul va fi ceva mai gros.

| Danzell a răspuns:

rolling on the floor de unde sa stim in cat timp iti creste. vezi si tu. depinde de fiecare.
parul cand o sa iti creasca nu o sa iti creasca mai des o sa iti creasca mai gros, pentru ca tu doar tai firele de par, nu le smulgi (gen epilat cu ceara sau cu epilator.)