| mihai1353 a întrebat:

Buna TPU...am o intrebare..acum vreo 11 zile m-am epilat pentru prima data pe picioare cu Big'ul...A inceput sa imi cresca parul inapoi chiar dupa primele zile.dar acum observ ca nu mai creste lungimea firelor de par.in cat timp aproximativ parul va fi la fel de lung ca inainte?

3 răspunsuri:
| sebipopescu1 a răspuns:

Depinde cat de lung era inainte poti astepta si o luna doua

| Danielllle a răspuns:

Depinde,la fiecare persoana e diferit, in unele locuri creste mai repede in altele mai greu, cam intr-o saptamana ar putea creste tot, insa daca doresti lungimea care era inainte apr.2-3 saptamini.

| Delia_Deliuzza_1994 a răspuns:

Pai parul nu v-a mai fi la fel ca inainte va fi mai mare dect era nu te mai epila cu big'ul ci cu creme depilatoare