| mihai1353 a întrebat:

Buna TPU...am o intrebare..acum vreo 11 zile m-am epilat pentru prima data pe picioare cu Big'ul...A inceput sa imi cresca parul inapoi chiar dupa primele zile.dar acum observ ca nu mai creste lungimea firelor de par.straight face in cat timp aproximativ parul va fi la fel de lung ca inainte?

4 răspunsuri:
| alexxis0712 a răspuns:

Va fi la fel dar foarte des o sa se vada mai negru de la distanta

| mihai1353 explică (pentru alexxis0712):

Nu asta am intrebat...am intrebat in cat timp va creste la fel de lung firul de par? ..acuma este foarte scurt si des...

| alexxis0712 a răspuns (pentru mihai1353):

1luna 3-4 sapt cam asa

| mihai1353 explică (pentru alexxis0712):

Okwinking