| mihai1353 a întrebat:

Astazi m-am epilat prima data pe picioare cu Big-ul..as vrea sa aflu dupa cat timp imi v'a creste parul inapoi? si daca va fi mai des si mai mare? Astept raspunsuri. ofer funda! :* mersi!

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Dupa 2 zile incepe sa creasca dar nu mai mare si mai des

| Kasia a răspuns:

Parul creste dupa 3-4 zile si pe parcurs se va face mai gros si mult mai des.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
In cateva zile, 7 creste la loc.
Foloseste un epilator, cel de la Brown e bun.
Te pup!

| CezaraEM a răspuns:

Cu lama big? Pai si eu ma epilez asa, din cauza ca durerea de la aparat e foarte mare sad
Iti creste cam in cateva zile, dar cu cat te faci mai mult cu atat nu va creste asa repede....desi unii spun ca o sa creasca mai mult (dar nu te speria, asta e in cazul celor care NU se mai fac deloc) deci...stai calma, nu iti creste blana acuma rolling on the floor

| viki16 a răspuns:

Pai Daca e pentru prima data dupa vreo 5, 6 zile mai bine folosesti crema sau epilatorul cu lama e ok dar mai bine cu crema sau cu epilatorul dureaza mai mult

| danutu9000 a răspuns:

OOOOOOOOOaaa Big-ul... ii gata cu tine fraiere dupa ce te epilezi prima data parul devine ca la o maimuta si ai sa ai in fiecare saptmana parul de 5 cm trebuie sa faci repede operatie sa nu devie maimuta pe piceoare dupa care parul vine pe tot corpu
Si poponeata se face rosie ca patlagica