| voicuadelina a întrebat:

Azi la scoala a intervenit o problema. Domnul diriginte s-a suparat pe noi ca facem prostioare. Era foarte suparat pe noi. Dar de fapt noi suntem cea mai cuminte si desteapta clasa din scoala. Vrem sa ne revansam dar cum? Dati`mi va rog voi sugestii.

Fundiitzaaa!love struck

11 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Pai, cand vine ora urmatoare, va cereti scuze, unul care are mai mult tupeu, se ridica in picioare si cere scuze in numele clasei, si promite ca nu se mai repeta! ii spuneti ca va para rau si ca nu vreti sa il stiti suparat pe voi!

| voicuadelina explică:

Nu! Baietii au strigat oamneii de pe strada. au stricat calculatoare si au comentat in fata profesorilor.

| alabalaportocala2011 a răspuns:

Dar de fapt noi suntem cea mai cuminte si desteapta clasa din scoala.==
Voi sunteți deștepți, frumoși și modești, păcat că nu vă laudă nimeni ( că v-au murit lăudătorii )
Copii cuminți și babe frumoase, cică numai dracu a mai văzut.

| MrsDraguttza a răspuns:

Si la noi e groaznic Ar strebui sa se numeasca ZOO Sateni nu scoala sateni
Baietii de la noi, a 7-ea se bat cu cei de la a sasea, am spart geamul de la stema, am dat cu mingea in bec si acum atarna de un fir, am rupt banci, catedra, am dat ghivece jos, am rupt hartile din clasa, am mutat bancile fiecare cum vrea, un baiat i-a dat cu peria de la wc unei fete in cap, unul si-a spart capul in coltul dulapului, am rupt usa de la wc, intrerupatorul, am spart oglinda, am furat plastilina, sarim gardul si furam mere, zarzare verzi, nuci, am spart un geam de la scoala, si dirigu nu a zis nimic, ne-a iertat dupa fiecare, ba mai mult a cderut si el mere, zarzare verzi si nuci
Sa l fi vazut cum statea cu buzunarul plin de zarzare si manca Verziii! Joaca footbal cu profu de religie si cu elevii... E o nebunie dar totusi suntem cea mai amuzanta clasa din scoala
Iarna, cand ieseam la 7 de la scoala, ieseam in pauza, afara era ceata, ne duceam pana in fundul curtii scolii, era bezna si ne loveam, fete peste baieti, baieti peste fete, ne jucam, pentuneric
Nu se supara dirigu si nu cred ca exista o clasa cum ai zis tu
Sa invete bine si sa fie cuminte
Fantezii, Am dat cu mere prin clasa, cu cornuri in ora
... facem haz de necaz nu ne suparam niciodata Oricum si eu sunt in clsa asta nebuna si eu sunt nebuna adica fac prostii dar am avut media generala de 10 si 9 90
Deci nu poate sa zica nimeni ca sunt proasta doar fiindca fac prostii

| Ðσℓℓɴιηנα a răspuns:

Da ce cls esti?

| MarryBlue a răspuns:

Heeei! Buna! ...parerea mea este ca domnului vostru diriginte o sa ii treaca supararea pe voi, dar acum depinde si ce "prostioare" ati facut...cred ca ati putea sa va revansati invatand mai bine si surprinzandu-l! Sper ca o sa iti fie de folos sfatul meuhappy

Răspuns utilizator avertizat
| lunathemoon a răspuns:

Pai eu zic SA cereti scuze si sa promiteti ca de acum veti fi cuminti ca in continuare.

| voicuadelina explică (pentru lunathemoon):

Am facut asta... Vrem o surprizaa. gen sa facem o petrecere. scuze am cerut.

| ZCXCV a răspuns:

Aratatii respect.Cumparatii un cadou,ceretiva voie de la directiune sa faceti o pentrecere undeva, in timpul scolii, dar sa fie o surpriza pentru el.Comportativa frumos cu toata lumea si nu mai faceti ceea ce ati ***. Cereti-va scuze.Si invatati bine...Ce clasa esti? Ideea asta se potriveste pentru o clasa mai mare...

| ZCXCV a răspuns:

Scuze pentru ca au aparut stelutele asa*** in raspunsul meu.Nu am vrut sa scriu ceva urat, am spus doar sa nu mai fiti rai