| ByBeeaBy a întrebat:

Azi noapte am avut un vis ciudat, si as vrea sa imi spuneti ce inseamna, m-am visat ca am primit ceva caine mic si ca l-am inecat in ceva apa foarte limpede... Funda

5 răspunsuri:
| Shammal a răspuns:

Apa limpede arata claritatea in cea ce faci si dorinta/vointa ta de a vedea in detaliu cea ce faci si in ce esti implicat(a) indiferent de gravitatea, natura situatiei;
asta e interpretarea mea; deruleaza-ti visul in gand si observa ce sentimente si ce ganduri iti vin in momentul respectiv

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu te baza pe vise

| NumelePublicExistaInBazaDaDate a răspuns:

Inseamna ca esti un om rau ca ineci animale in vise happy

| twilightt a răspuns:

Nu trebuie neaarat sa insemne ceva dar de exemplu la mine tot ce visez se intampla fix invers in realitate. Poate insemna ceva de rau sa de bine.Nu prea eista raspuns la visul unui alt om.Gandestete mai bine si o sa descoperi daca inseamna ceva sau nu. Funda?

| 22SWAG22 a răspuns:

Ar putea insemna ca-ti doresti un caine, sau i-ai facut rau unui animal odata.