| lSarcastiquel a întrebat:

ce amintiri aveti cu serialul Dallas?

Răspuns Câştigător
| Alexaaandraaa a răspuns:

Dallas a fost un serial american surprinzător pentru acea perioadă. Nouă românilor ne-a făcut cunoștință cu o anumită fațetă a lumii capitaliste. Impactul serialului a fost unul extraordinar, Dallas a declanșat multe semne de întrebare, dorințe și pasiuni. Au apărut case care copiau fidel celebra vilă din film. Îmi amintesc că lumea pleca de la serviciu și nimeni nu își dorea să piardă nici un episod. Mie îmi plăcea foarte mult de Patrick Duffy, actorul care-l juca pe Bobby, dar recunosc că am fost impresionat de modul abil și lipsa de scrupule a lui J.R. Dallas este un serial valoros și plin de moralitate. Pup!:*

8 răspunsuri:
| GasaiYuno a răspuns:

Vrei tableta asa-i?

| lSarcastiquel explică (pentru GasaiYuno):

Nu,eu doar am vrut sa stiu ce amintiri ati avut cu acest serial avand in vedere ca maine incepe un nou sezon happy

| GasaiYuno a răspuns (pentru lSarcastiquel):

Sigur happy

| lSarcastiquel explică (pentru GasaiYuno):

Poti sa crezi ce vrei...

| GasaiYuno a răspuns (pentru lSarcastiquel):

Am zis Sigur adica da, ok!

| lSarcastiquel explică (pentru GasaiYuno):

Bine...

| dracu14 a răspuns:

Nici una...

| Iulian03 a răspuns:

Am uitat.