| Morutan_Alex_1999 a întrebat:

De unde pot descarca serialul dallas 1978-1991?

1 răspuns:
| ElenaSt2011 a răspuns:

Salut. Poti incerca pe www.youtube.com Scrii Dallas the movie full movie. Daca nu reusesti asa, incearca sa scrii Dallas full episodes, apoi dai enter si vezi ce gasesti.

Eu am cautat pentru tine si cred ca cea mai buna varianta este " dallas full episodes free online."

Pentru a fi sigur ca nu vei fi acuzat de descarcare ilegala, un sfat bun este sa vizionezi filmul direct pe youtube.com

Poti sa-l pui in full screen - sa se vada imaginea pe tot ecranul - folsoesti o iconita in partea dreapta jos a filmului sau video-lui, iar cand vrei sa iesi si sa revii la vizionarea normala, obisnuita, apesi tasta Esc - escape - din partea stanga sus a monitorului.

Te rog sa nu te superi pe mine, iti dau un sfat prietenesc:
Deoarece esti tanar, probabil la varsta memoriei de lunga durata, decat sa pierzi timpul cu urmarirea unui serial TV, mai bine inveti programare, folosind tutoriale online. Majoritatea sunt gratuite.

De exemplu, scrii C++ sau Java tutorial pentru incepatori sau intermediari (depinde la care nivel esti) si vei gasi multe tutoriale.

Astfel inveti o meserie (aceea de programator), care este super bine platita (chiar si la noi in tara), iti exersezi capacitatile intelectuale in acelasi timp si mai ales, iti folosesti timpul intr-un mod util.

Dar, daca urmaresti un serial, nu te ajuta cu prea multe.