| elisabeta1998 a întrebat:

Ce carti imi recomandati care sa fie amuzante dar si cu putina aventura ca de ex cum sunt Nazdravanii din padure sau Ice Age. Funda cea mai buna carte!

Răspuns Câştigător
| CrisuBr a răspuns:

Ti-as recomanda Ciresarii de constantin chirita,toate panzele sus, fetita care eram de cleopatra lorintiu, Jules Vernes - 20.000 de leghe sub mari, Sobieski si romanii-lectura pe care o faci in 6...etc

1 răspuns:
| CartideCitit a răspuns:

O colectie de carti bune de aventura gasesti aici:
http://www.cartidecitit.ro/Carti-Aventura. Citeste recenziile si alege-ti cartile preferate. Lectura placuta!