| adriana543768654567895334 a întrebat:

Buna TpU. Ce mai faceti? Daca se poate si va rog din suflet de cat mai multe sfaturi am nevoie.

Am un prieten bun la care tin enorm. El este mai mic ca mine cu un an. Eu am 14 el are 13.
El mi-a spus ca ii este frica sa nu ma piarda, iar eu i-am spus ca niciodata.
Si eu i-am spus ca imi este frica sa nu se bage cineva intre noi, si el mi-a zis ca nu o sa se bage.

Acum imi este foarte greu pentru ca el este de la tara de la mine si ne vedem decat in vancanta de vara si la web.
As vrea sa devenim mai apropiati. Si sa mentin prietenia pana cand voi muri.[ laughing ]

Acum intrebarea : Ce as putea face sa mentin prietenia stabila?
MultuMeSsc muult celor care imi raspund.
PaPa PuP [ wave ]

1 răspuns:
| annakarenina a răspuns:

Uite id-ul meu : nestor_aav