| adriana543768654567895334 a întrebat:

Buna TpU. Ce mai faceti?

Pe cel mai bun prieten al meu l-am cunoscut in vara. El ma placea [ si inca ma place sigh ], si fiindca l-am refuzat nu a mai vorbit cu mine. Ca sa ne impacam i-am spus ca este "fratemiu" si ca il iubesc foarte mult si chiar asa si este.

Ce sa fac sa nu ma mai placa dar totusi sa ramanem apropiati?
>:d< daca vreti sa ma ajutati in legatura cu aceasta poveste : adri.nico55 imi este id'u.
Va multumesc. La revedere big grin

Răspuns Câştigător
| Cami30 a răspuns:

Asta am patit si eu...cu cel mai bun prieten am fost impreuna pana la urma pentru ca ma intelegeam prea bine cu el...si am terminat prost adica ne'am certat de tot. Iar la al doilea cel mai bun prieten am acceptat sa fiu cu el desi il vedeam "ca pe un frate" si dupa vreo luna eram si eu =p~ dupa el. Deci crede'ma ca depinde de persoana pe care o crezi tu "cel mai bun prieten". Daca crezi ca iti mai pot fi de ajutor da'mi un mesaj privat.
Funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| ΔH a răspuns:

Nu ai cum.
Cel putin, nu foarte curand.
Ori se va obisnui cu timpul (si aici ma refer chiar la cateva luni daca e nebun dupa tine si nu apare alta), ori o veti rupe.