| iustinika a întrebat:

Ce pot sa fac cand ma plictisesc? P.S: Pe internet. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Ai putea sa incerci sa ajuti pe cineva cu raspunsuri pe TPU. thumbs up

| iustinika explică (pentru stlucian):

Deja fac asta.Alte idei nu ai?

| stlucian a răspuns (pentru iustinika):

Poate sa urmaresti tuoriale IT pentru perfectionare?
Vad ca nu ai nici o funda. Uite una de la mine rose

6 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Eu cand ma plictisesc ma uit la diferite filme, dar daca nu-ti prea plac filme poti sa te joci jocuri cu masini, de cultura generala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa:
-raspunzi la cat mai multe intrebari aici pe TPU
-sa-ti faci cont pe unul dintre retelele de socializare gen:facebook, twiter, Hi5, omegle...si sa vorbesti cu prietenii
-sa te joci jocuri online sau sa-ti faci conturi pentru unele
-sa te uiti la filme si seriale interesante, care iti plac online
-sa te uiti la videoclipuri amuzante pe internet
-poti sa-ti faci un jurnal in World(pui parola ca nimeni sa nu poate intra fara permisiunea ta!) la care poti aduga poze salvate de pe internet in Pc
-asculta muzica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti desigur sa iti faci teste de personalitate sau cultura generala online!

| Crouky a răspuns:

Sa te joci jocuri...