| pisilove15 a întrebat:

Buna TPU ce sa fac sa ma mute de la scoala in ce banca vreau. Nu vreau raspunsuri gen roag-o pe diriginta ca is in prima banca si ar zice ca de ce vreau sa ma mut de acolo.

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Vorbeste cu o colega sa te ajute. Sa ii spuna ea dirigintei ca vrea in locul tau, deoarece nu vede bine la tabla sau o supara cineva.

2 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Pur si simplu te muti in alta banca libera sau rogi un coleg sa faceti schimb.

| IulyAnaMaria a răspuns:

Zi si tu ca te enerveaza unii colegi.
Daca ai sta in spate si ai fi vrut sa te muti in spate ar fi mai usor ..ai zice ca nu vezi ca tabla.dar asa, asa poate o sa creada ca vrei sa copii din spate.