| BubulICciS a întrebat:

Fetelor care sunt semnele ca un baiat sa ma placa?batting eyelashes.
cum ar fi la scoala.
trebuie : sa se mute cu tine in banca raised eyebrows?
sau, sa vorbeasca cu tine, sau sa iti mute lucrurile, sa rada de tine in
sensul ca ( uite cum merge ) sau ceva de genu.
vreau cele mai multe raspunsuri. la cel.
mai bun raspuns dau FUNDA :*love struck!

Răspuns Câştigător
| Malphas a răspuns:

Dacă te place, vrea să fie mai tot timpul în preajma ta, să se comporte frumos cu tine, să îţi zâmbească, şi multe alte nimicuri din care, până la urmă, e formată dragostea. Nu cred că faptul că-şi bate joc de tine e o dovadă de iubire. Baftă!

5 răspunsuri:
| SabbyNightShadow a răspuns:

Buna!Se vede clar va baiatul te place. Cand sti ca vine,scrie pe o hartie nr. tau si scrie-sa te sune,dar nu ii spune cine esti si spune-i c vrei sa te joci cu un caine de a lui si cand se uita in alta parte pune hartia in zgarda cainelui si probabil ca te v-a suna...spune-mi daca merge.Sper ca te-am ajutat.

| SabbyNightShadow a răspuns:

Nu lua in seama raspunsul meu de dinainte ce vroiam sa zic este: daca se uita des la tine, daca vb des cu tine si altele...

| WhatMeanLove a răspuns:

Baieti au semne tare ciudate! Ute cateva:
1.Se lovesc intamplator de tine!
2.Iti arunca priviri dubioase!
3.Mai intra din cand in cand in vorba cu tine da la asta depinde de baiat!
4. Uneori mai este si rautacios sau daca vorbeste urat cu tine nu inseamna ca nu te place!
5.Cand vorbeste cu baieti se uita la tine(inseamna ca vorbeste despre tine)!
6. Daca mai flirteaza cu alte fete inseamna ca vrea sa te faca geloasa!
Sper ca te-am ajutat!

| LetyKaty a răspuns:

Pai cam ce ai zis tu dar mai intai il testezi si vezi tu ce faci.eu am testat multi si .nu...nu sunt asa credibili, niste mincinosi

| mihaelaf a răspuns:

Nu toti baietii se comporta la fel,depinde. daca e mai timit nu face gesturi care sa iti arate asta,poate doar sa se uite intens la tine, daca e mai indraznet ar putea sa se mute cu tine in banca,sa vorbeasca cu tine,iar daca vrea sa iasa prea mult in evidenta, ceea ce mi se pare ceva urat, rade de tine. sper ca te-am ajutat:*