| MelanieMartinez a întrebat:

Va rog frumos sa nu radeti! am inceput sa cred ca nu sunt normala, ca am un comportament anormal. Astazi stateam si o asteptam pe diriginta(la prima ora) si aveam buzele foarte deshidratate, mi-am luat balsamul de buze din buzunar si m-am dat cu el, fix atunci a intrat diriginta si mi-a spus:„Acum il inteleg pe colegul tau de banca de ce nu te mai suporta!". Era pe la sfarsitul orei si se trezeste el sa spuna asa dintr-o data:„Taci o data fata!" diriginta imediat sare pe mine si imi spune:„De luni iti vei pune banca langa catedra, ca dupa cum vezi, nimeni nu te suporta si deranjezi pe toaat lumea!". Dar si eu stau in banca (scuzati-mi expreisa0 cu un taran, care miroase a oaie si e si prost abia poate sa vorbeasca, ce sa mai spun de cum citeste si cum scrie. Sa-i spun mamei sa ma mute la o scoala cu copii cu probleme? credeti ca diriginta are ceva cu mine? Ce sa fac? Rog seriozitate!

8 răspunsuri:
| maria999 a răspuns:

Ce profesori retardati sunt in unele scoli. Spune-i mamei tale sa te mute e clar ca diriginta are niste robleme la ca, tu nu ai nimic stai linistita.

| minrest a răspuns:

Diriginta ta are ceva cu tine. Dar si tu esti prea influentabila, cum se leaga cineva de tine cum te gandesti ca are dreptate. Fi mai sigura pe tine si o sa fie perfect. Salut.

Răspuns utilizator avertizat
| SebastianBoanca a răspuns:

Diriginta ta are multe frustrari care, se pare ca le varsa pe tine. Nu da dovada de maturitate si nici de respect fata de tine. Daca ai facut doar ce ai zis, nu ai facut nimic grav si e clar ca ea are o problema mare, nu tu. Ar fi ok sa te muti macar in alta clasa. Daca oamenii se poarta cu tine asa, vreau sa stii ceva: e cel mai probabil ca nu is fericiti si poate se urasc pe ei insine. Succes si sper sa iti iasa treburile. O seara faina si daca mai ai nevoie de vreun sfat da-mi un mesaj privat happy

| BiAnCa765430 a răspuns:

Diriginta ta e nebuna nu tu

| Andrei_Stroia_1990 a răspuns:

Cred ca diriginta ta are ceva cu tine persoanal daca din toata clasa doar pe tine te vede oaia cea neagra