| grimalkiny a întrebat:

Ce sa fac sa treaca timpul mai repede? Sambata merg la Megazone cu ¨clasa¨ si nu stiu ce sa fac pana atunci. Idei de ce as putea face.

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Dormi cat mai mult.

| Caro34 a răspuns:

Pai, e simplu: citeste ceva, iesi in oras cu prietenii, asculta muzica, dormi, ajuta pe cineva de acasa sau din afara casei, fa-i curatenie etc. Nu-mi dai si mie din timpul tau liber?

| spn29 a răspuns:

Eu cand nu am ce face si vreau sa treaca timpul distrandu-ma, vizionez mai multe episoade dintr-un serial. Astfel, iti trece timpul si totusi faci ceva ce nu te plictiseste usor. Sper ca ti-am fost de ajutor!