| Mitzuk a întrebat:

.da-ti-mi si mie cateva idei cu ce as putea face sa treaca timpul mai repede! happy

Răspuns Câştigător
| pisii11 a răspuns:

Eu in locul tau as iesii in fiecare zii afara cu prietenii, dupa care m.as duce la magazin mi.as lua o punga de popcorn si o doza de coca-cola si m.as uita la un film super tare.a doua zii as iesii din nou afara si m.as distra ...mai du.te si tu cu prietenii la un suc mai iesiti in oras mergeti la conema...si iti garantez ca nu te vei plictisii mai ales daca ai niste prietenii plini de viata! Funditapuppy dog eyes:*:*!

8 răspunsuri:
| MalinaH a răspuns:

Hiberneaza

| Danyellaaa a răspuns:

Uita-te la un filmhappy

| Mitzuk explică (pentru Danyellaaa):

Eu ma refer sa treaca vreo 2 sau 3 luni laughing)..scz ca nu am specificat

| kapsunik99 a răspuns (pentru Mitzuk):

Hmmm...Cred ca te-as putea ajuta. Esti la mare, munte sau acasa? Sau unde? laughing

| Mitzuk explică (pentru kapsunik99):

Sunt acasa laughing..prietenul meu e plecat in alta tara si eu ma plictisesc pana vine el si nu stiu ce sa fac sad

| pisii11 a răspuns (pentru Mitzuk):

Multumesc frumos!:*

| Eyke a răspuns:

Asculta musica, si uitate la chesti tari pe internet, o carte, un joc etc. ideea e sa incerci sa vezi ce te atrage

| Alexa_8901 a răspuns:

Uita-te la un film, ia-ti o carte, iesi afaralaughing