| alexandruvet a întrebat:

cine stie de unde pot cumpara pesti piranha cu burta rosie, ar fi de preferat sa fie pui. dau funda si vot, va rog cat mai repede

3 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

In Romania nu cred ca o sa gasesti

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Încearcă la magazinele de animale din oraşul tău sau la piaţa de animale.

Pa-pa.

| SteelShadow a răspuns:

Buna!
Sincer si eu caut acelasi lucru!
Am 50 de animale si pesti pirahna imi lipsesc cu desavarsire!
Ultima oara cand am vazut pesti pirahna, i-am vazut la piata de animale. Cred ca vei gasi doar daca ii comanzi de pe internet de pe un magazin de acvaristica.
Sper sa aflu si eu de unde pot fi procurati.