| anduta1999 a întrebat:

Buna TPU cum ar trebui sa ma distrez cand sunt singura acasa? funda+vot mersi

Răspuns Câştigător
| vladmR a răspuns:

Iti chemi prietenele la tine si gasiti voi ceva de facut

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Si cum ai vedea tu distractie daca esti singura?! Cheama'ti prietenele si impreuna gasiti voi ceva distractiv de facut!

| BubbleShoot a răspuns:

Pai cheama prietenele la tine si uitati-va la ceva film faceti poze iesiti in oras apoi acasa la tine iar dar,
Hey dati-mi si mie niste idei cum sa ma imbrac de revelion? mersii >big grin

| flory9787 a răspuns:

Daca ai un animal de casa, joaca-te cu el!
Plimba-te cu prietenele in parck
Stai pe mess
Vorbeste la telefon
Invita prieteni la tine acasa
Picteaza/Coloreaza
Du-te la o prietena acasa
la PC: sa vizionezi filme, sa asculti muzica, sa joci remi pe www.joci.ro, sa joci
, sa ratacesti pe facebook, daca ai profil, daca nu sa iti faci unul, sa scrii pe blog, daca ai, daca nu, sa iti faci unul,
Sunt multe lucruri baftaa :*

| DiaElla24 a răspuns:

Faci activitatile tale preferate, eventual chemi niste prietene

| anduta1999 explică:

Multumesc tuturor