| Aleeeeeeee a întrebat:

Cum sa ma distrez singura happy? In casa, afara, oriunde dar singura.

Sunt singura acasa si nu am ce sa fac, iar prietena mea cea mai buna e bolnava straight face.

Ideibatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Ella_7974 a răspuns:

Da drumul la muzica si danseaza!
Sau incearca toate hainele din casa laughing indiferent ca sunt ale tale, ale mamei sau ale tatalui laughing.
Daca iesi afara, ia-ti MP3ul cu tine, pune-ti castile in urechi, ia si aparatul foto, si apuca-te sa faci poze la oricine si orice! laughing Asa s-ar putea sa iti faci si prieteni noi laughing