| blowshoot18 a întrebat:

Cum sa ma distrez singura. cand sunt acasa? sau ce pot sa fac amuzant afara. oriunde. dar singura?straight face

5 răspunsuri:
| usy313 a răspuns:

In casa, dai muzica la maxim! si chiar poti canta si tu daca vrei, si danseziwinking happy, te vei simti bine :X

| Narcis2007 a răspuns:

Sa fiu sincer vroiam sa te sfatuiesc aproape la fel ca "noob"

| noob a răspuns:

Te masturbezi. Daca te plictisesti chemi si o prietena!

| blowshoot18 explică:

Ideea lui usy313 mai emrge. dar a lui noob... rolling on the floor trebuie sa fii disperat ca sa faci asa ceva mai. "noob"

| blowshoot18 explică:

Ideea lui usy313 mai emrge. dar a lui noob. e penala rau laughing trebuie sa fii diperat ca s afaci asa ceva laughing