| Mariposa97 a întrebat:

Buna TPU cum pot intra pe facebook daca a intrat mama prima? Tot am incercat sa intru dar nu pot, ma puteti ajuta? Daca da multumesc anticipat si cel mai bun raspuns va primi fundita.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dar cand vrei sa intri ce se intampla? Daca vrei sa intri pe pagina ta, mai intai delogheaz-o pe mama ta din dreapta sus si tot acolo te loghezi si tu! Intri pe facebook la ''contul meu''(dreapta sus) si apoi clik pe deconectare pentru mama ta ...si dupa te conectezi tu!

| dexro a răspuns:

Dai in dreapta sus la Account si dupa log of si intrii pe profilul tau... daca asta este problema daca nu te rog sa fii mai specifica

| minzarmihai a răspuns:

Pai dai sus in dreapta la : contul meu si dupa aceea deconectare si gata big grin funda?