| MailoMailoo a întrebat:

Buna TPU.Cum pot juca minecraft Online? Ca vreau sa joc cu un prieten si nu stiu cum.Add romario_bes_tya help Please

9 răspunsuri:
| Sh4Dow a răspuns:

Incearca terraria, e si mai usor de jucat multi-player si seamana foarte mult cu minecraft (gameplay-ul) numai grafica e schimbata big grin.

| georgescumircea a răspuns (pentru Sh4Dow):

Terraria e cam minecraft 2d

| Romania2014 a răspuns:

Dai acolo cand intrii in mnecraft la multiplayre apoi cautati amandoi pe net server minecraft happy si va jucati smug Funda?puppy dog eyes

| GhostKnight a răspuns:

Tu esti prost rau :I
el a vrut sa zica minecraft multiplayer ba copilas

| JuliaMe06 a răspuns:

Trebuie sa cauti un server si sa intrati pe el. Apoi va vedeti unul pe altul si va puteti juca...

| SuperSma99 a răspuns:

Uite un tutorial care te invata sa faci server: http://www.youtube.com/watch?v=ZAfL5ts6VJY

| AdrianEu a răspuns:

Ba in primul rand iti trebuie un servar cu cara sa joci cu el, iar in al doilea iti trebuie HAMACHI ca sa joci cu el :D. Uite de aici poti sa-ti ei HAMACHI http://hamachi.soft32.com/......-download/
Sper ca te-am ajutat. Funda:D

| Sebastiana_Seby_1989 a răspuns:

Buna cine ma poate ajuta nu stiu dc nu-mi merge nici un server de minecraft cine ma poate ajuta sa-mi dea pm id de mes seby_dragutzu41 id e skype maryan seby

| Catalin_Lacatus_1994 a răspuns:

Nu este de incredere