| oNNeRuNN a întrebat:

Cum sa joc fotbal mai bine? cum sa ma antrenez? sunt in clasa a5a si am fost primul din clasa la fotbal dar a venit un baiat nou si joaca mai bine ca mine si vreau sal intrec la fotbal cum sa fac aceasta?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Antrenează-te din greu.

| oNNeRuNN explică (pentru anonim_4396):

Wow chiar nai avut ce face? eu ma refeream la metodetongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru oNNeRuNN):

Păi asta e singura metodă. În niciun caz pusul întrebărilor pe TPU. E vorba de un sport, e vorba de antrenament.

| vasilakero a răspuns:

Invata driblinguri happy

| DAVID88 a răspuns:

Sunt expert in fotbal eu eram intra 2-a si am jucat cu a 3 ce duri erau de eu le-am dat doua goluri antreneazate cu prieteni cate 3-4 ore pe zi joaca cu prieteni pune ceva pietre ca opstacolele si plimba mingea eu bat si pe a saseawinking