| Andreeamiruna67 a întrebat:

Am doar 14 ani și sunt fata, vreau sa ma antrenez la fotbal, sa fiu o jucătoare bună, ce ar trebui sa fac?
Vreau sa dau clasa băieților, îmi place foarte mult acest sport, ce sfaturi aveți pentru mine? De unde as putea sa învăț cel mai bine?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să te înscrii la un club sportiv. Sunt și echipe de fotbal feminin.

| tommacbilbobconstantin a răspuns:

Singura meu sfat pentru tine este sa te inscrii la fotbal si sa ai multa incredere in tine big grin