| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Cum se practica spiritismul si ce este de fapt? Cine are reprosuri sa-si tina gura!
Funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| DoctorChucky a răspuns:

Spiritism? ...Straniu.Eu stiu ca stai jos sa fie intruneric in camera inconjurat de lumanari cu mana pe biblie si un pahar cu apa... intrebi spiritele (ce vrei tu ) si daca se misca apa inseamna ca te-au auzit. Spiritismul este un mod de a comunica cu spiritele

| DoctorChucky a răspuns (pentru DoctorChucky):

Sau poti sa te duci intr-o casa bantuita laughing

| Adiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns (pentru DoctorChucky):

Mie asta imi place rolling on the floor), de fapt poti sa te duci si intr-o casa parasita, si acolo gasesti energi spirituale, dar totusi eu cred ca atunci cand faci acel experiment cu paharul si apa, se deschide un portal intre lumea noastra si a lor...

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Iti raspund cu alte intrebari...
Crezi tu in D-zeu? Daca da sti ca nu e placut inaintea LUI chestiile de genul acesta?
Iar daca nu crezi in D-zeu, cum se face ca crezi in tampeniile astea?

| Rape a răspuns (pentru lpavel):

Cred in Dumnezeu si nu eu practic spiritismul, ci niste prieteni si nu stiam de ce

| DoctorChucky a răspuns (pentru Rape):

A avut o problema azi de dimineata lasa-lwinking

| Rape a răspuns (pentru DoctorChucky):

Offff

| DoctorChucky a răspuns:

Funda? :*