| denisa03 a întrebat:

Buna TPU.cum sterg o pagina de pe facebook? vreau sa scap de ea.

Răspuns Câştigător
| pretty34 a răspuns:

Intri la contul meu sus in dreapta- setarile contului - securitate si apesi pe dezactivare... sper sa te ajute cumva happy

2 răspunsuri:
| 니코 a răspuns:

Raspuns corect
numai mai trebuie sa precizezi dc vrei sal dezactivesi, iti cere sa scrii un nume care ti-l da pe ecran si parola de la facebook

| denisa03 explică:

Vroiam sa spun pagina adica nu cont de exemplu cum e papagali vorbitori o pagina la care se da like?