| gabriela95 a întrebat:

Buna TPU big hug
am venit din nou cu o problema:-l, ieri am instalat sims 2 toate bune merge
dar dupa 2 min dupa ce intru imi apar niste linii de toate culorile care acopera ecranul fie niste"purici"
si la mai multe jocuri mi se intampla

sims 3 l-am dezinstalat din aceas problemaoh go on
straight face
credeti ca e de la placa video sau de la virusi:-s?
astept raspuns :*
funda

7 răspunsuri:
| razvanz a răspuns:

Placa video e de vina. Schimb-o.
Este putin probabil sa ti se intample asta de la virusi. Nu ar strica o scanare, ca sa nu schimbi placa degeaba.
Mai poti incerca sa reinstalezi driverul placii.

| Fantomita a răspuns:

Depinde, daca ai placa video veche e de la placa... Dar de la virusi nu as crede ca am avut si eu virusi.imi mergea calculatorul mai incet.Si mie mi s-a intamplat asa mi-am schimbat placa video

| alexandruvalcea a răspuns:

S-ar putea de la placa doar daca nu o ai instalata dar sigur virusii ca daca nu aveai placa video instalata nu mergea de loc si sigur virusii!

| gabriela95 explică:

Da dar sims 1 imi merge perfectstraight face
ma gandesc ca daca era de la placa nu trebuia sa apara si acolo linile acelea?

| Candyfloss a răspuns:

Este veche placavideo. Trebuie sa o schimbi. Mi s-a intamplat si mie la fel. Iam schimbat placa video si acum imi merge! Fundita te rog:*

Răspuns utilizator avertizat
| descarcatul71 a răspuns:

Sigur sunt virusii.Asta mi s-a intamplat si mie cu gta. funda?