| cevazacelamineintorace a întrebat:

`big grin... Ce pot sa fac daca am uitat parola de la telefon?`puppy dog eyes.Adica eu credeam ca e "ilysfm". Dar nu e`crying(Pot sa fac ceva in afara de a`mi reseta telefonul complet?`sad

7 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Poti suna la Vodafone si iti vor da codul PUK, apoi codul PIN va fi automat schimbat in 1234. Dupa aceea il schimbi tu. Sper ca te-am ajutat (eu asa am facut cand mi l-am uitat). Aaa, am uitat. Daca mai ai cartela (adica foile alea in care spune codul PUK, PIN si inca unul pe care nu-l mai stiu), il bagi si ti se deblocheaza imediat telefonul. O zi buna!

| FroddoLikesBlood a răspuns:

Buna.Daca esti pe abonament poti suna la centrul de la care ti ai luat telu.Te vor ajuta.Bafta!kiss

| FroddoLikesBlood a răspuns:

Am uitat sa specific nr e:1234, urmezi pasi si te transera la un operator...si acolo iii spui problema.winking

| FroddoLikesBlood a răspuns:

@Alicee
Poti suna un operator in amn2 cazurile!
Adicatonguearola de la telofon sau de la cartela! Ei te ajuta.Si asta am zis si eu.adica ori ca te duci la centru ori ca suni e acelasi lucru!

| FroddoLikesBlood a răspuns:

Parola*

| FataTPUpunctRo a răspuns:

Maa! Ea a spuss ca coduu` de la telefon, nu de la cartela...straight face
Iubita, du`te la un service de telefoane, ei vor stii sigur ce sa facahappy!
Multa BAFTA!love struck

| FataTPUpunctRo a răspuns:

@iLikeBloodBeib: Da, sunt de acord cu tinehappy, Dar nu sunt cu @Ralucutza, deoarece ea nu si-a uitat codu` pin sau puk:*