| RazvanSmile a întrebat:

Buna TPU happy! Daca merg la sala de fitness odata la 2 zile si alerg pe band,fac la bicicleta,ridic greutati, fac tot felul de abdomene la aparate speciale si alte aparate....Imi pot face un abdomen cu patratele?thinking Si daca da...in cat timp?thinking]

2 răspunsuri:
| RenzoRomano a răspuns:

Si creierul in ce zi il lucrezi?

| ionutalexandruion a răspuns:

Imi dau seama dupa intrebare ca nu ai nici o treaba cu fitnessul. Raspuns: depinde de ce greutate ai ca daca ai burta mare si cantaresti peste 100 kg si mananci ca porcu nu o sa ai prea curand. daca ai un fizic inormal si faci exercitiile pe care ti le recomanda instructorul de fitness, poti avea abdomenul la care ai visat in aprox 1 an... depinde cum reactioneaza si organsimul. fiecare persoana se dezvolta in felul ei. altii fac masa musculara mai repepede alti mai greu. totul e sa ai ambitie