| sebiku a întrebat:

Buna TPU happy

Dati-mi si mie niste intrebari gen : Cine a fost primul? oul sau gaina? ...intrebari cu raspunsuri greu de dat, Va rooog.

Funda pentru cele mai multe si bune idei!

Răspuns Câştigător
| EllaHughWarner13 a răspuns:

Un fermier vine in oras pe vineri sta trei zile si pleaca tot pe vineri. ...cum a facut? (raspuns:pe cal il chema vineri)

7 răspunsuri:
| mafialuialinus a răspuns:

Eu consider gaina deoarece daca era oul cum aparea gaina? deci gaina a fost prima

| vecinu a răspuns (pentru mafialuialinus):

Deci e clar, doi cai frumosilaughing

| CupCake97 a răspuns:

Fratele unui economist a murit, dar omul care a murit nu avea niciun frate. Cum e posibil?
;;;;;; Un cowboy ajunge in oras pe vineri, sta 3 zile si pleaca tot pe vineri. Cum e posibil?

| EllaHughWarner13 a răspuns (pentru CupCake97):

Hey Ionutza97 te uiti cumva la o emisiune gen... iCarly?

| CupCake97 a răspuns (pentru EllaHughWarner13):

Da pe nickelodeon. laughing

| corinusdeplus a răspuns:

Daca o pisica de fiecare data cade in picioare,iar felia de paine cu unt,cade mereu pe partea cu untul, ce se intampla daca pui o felie de paine cu unt pe o pisica si o arunci, cum cade?

De ce cuvantul prescurtare e un cuvant asa de lung?

De ce mai spalam prosoapele daca suntem curati cand ne stergem cu ele?

| EllaHughWarner13 a răspuns:

Un fermier vine in oras pe vineri sta trei zile si pleaca tot pe vineri...Cum a facut? (Raspunstonguee cal il chema vineri.)