| AlleSiAtat a întrebat:

TPU! De curand mi-am pus o intrebare destul de grea, si anume:
De ce mereu, dar absolut mereu, cand avem febra sau dureri de ceva, seara ne dor foarte tare/ avem febra mare? Am incercat sa gasesc o explicatie, dar nu-mi dau seama.

Fundita!happy

Răspuns Câştigător
| BlueViP a răspuns:

Pentru ca pe timpul zilei avem ceva cu care sa ne ocupam timpul. Seara deja cand e timpul sa ne relaxam organismul se poate concentra asupra durerii si sa o intensifice. DOare mai tare pentru ca te gandesti mai mult la ea.