| ramo25 a întrebat:

E posibil sa am cost suplimentar pe telefon daca m-am conectat la internet printr-o retea wi-fi?

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

In orice situatie, daca ai traficul de date mobil oprit, atunci nu.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Numai la wi-fi, nu.

| express11 a răspuns:

Nu.depinde de abonament.

| BiuL a răspuns:

Nu.

| mont a răspuns:

Este posibil, deoarece unele telefoane fac un trafic mic si pe conexiunea mobila de date, chiar daca esti pe wifi. Apoi e posibil ca wifi-ul sa fi fost cazut pentru perioade scurte.

| Georgemy2 a răspuns:

Nu cred

| MArgh a răspuns:

1)Este posibil deoarece nu se proceseaza prin abonament.Se proceseaza printr-un router wireless.2)Am incercat pe telefonul meu si nu am avut cost suplimentar.Eu recomand conectarea prin Wi-Fi.