| ramo25 a întrebat:

E posibil sa am cost suplimentar pe telefon daca m-am conectat la internet printr-o retea wi-fi?

Răspuns Câştigător
| Robyi a răspuns:

Nu iti face niciun fel de cost suplimentar conectarea la un router wi-fi pe dispozitivul tau. Doar daca te conectezi la date mobile si depasesti MB care ii ai, atunci primesc cost suplimentar.

| Robyi a răspuns (pentru Robyi):

Am vrut sa adaug: poti sa fii conectat non-stop pe wi-fi, ca mine happy (cat timp sunt acasa)

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu nu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Wi fi nu genereaza niciun cost suplimentar

| LTAA a răspuns:

In orice situatie, daca ai traficul de date mobil oprit, atunci nu.

| doinitsaandronic a răspuns:

In nici un caz

| ElectronicPieces a răspuns:

Wi-fi-ul nu îți face cost suplimentar... Doar internetul de la ei. Daca depășești mb aia care ii ai de la abonament atunci apare costul suplimentar happy

| Sergiu6666 a răspuns:

Nu cred in general telefoanele nu intra pe mega chair daca sunt activati daca au wi-fi il folosesc deci nu cred ca o sa ai cost suplimentar