| Vladimir10 a întrebat:

E urgent! A trebuit sa fac un screen-shot la desktop si imaginea facuta sa o incarc pe un site, si dupa ce am incarcat poza trebuie sa fac copy +paste la likul cu imaginea si sa il pun(link-ul) in text box... cum adica text box? plzz funda! scuze greselile gramaticale sunt grabit! Fudaaa!big grin scuze categoria

4 răspunsuri:
| Vladimir10 explică:

Am uitat sa va spun ca toate cerintele astea le-am primit printr-un e-mailwinking

| ƒαηтαѕу a răspuns:

Tre sa pui link in textbox adica in casuta de text. trebuie sa fie una pe acolo, iar, daca nu, pune acolo sus unde scrie HTTP://

| Ionut369 a răspuns:

Textbox=cutia de scrisori, trebuie sa bagi tot pc-ul acolo

| Vladimir10 explică (pentru Ionut369):

Si cum pun link-ul in,, textbox,,?