| flyers a întrebat:

eu ma plictisesc acasa si as vrea sa stiu ce faceti voi cand va plictisiti ...astept raspunsurile!:*

6 răspunsuri:
| Ðean a răspuns:

Ieşi cu prieteni, citeşte o carte, uităte la un film/serial, joacă-te pe computer, multiplayer sau single player.

Sau în caz special, învaţă limbaje de programare, php, css, etc. / învaţă să lucrezi cu programele de la Adobe, PhotoShop, Reader, etc. sau lucrează în Cinema4D, din plictiseală vei ajunge să căştigi bani.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Si eu ma plictisesc straight face.

| master77 a răspuns (pentru CriminalăÎnSerie):

Avand in vedere numele tau, poti sa incepi o cariera din asta, mai tarziu o sa devina un hobby, dupa-aia vezi tu tongue

| CriminalăÎnSerie a răspuns (pentru master77):

Ce o sa vad?batting eyelashes
Ia zihee hee
(blablablamajuscule)

| master77 a răspuns:

Da drumu la muzica si danseaza prin casa, canta in baie, joaca-te cu papusi, uita-te pe otv, vorbeste la telefon cu un prieten vechi, mediteaza la nemurirea sufletului, iesi prin oras, du-te la disco, da o petrecere, modalitati sunt multe, tu stii ce iti place sa faci. Mentionez ca lucrurile de mai sus nu ma reprezinta.

| heLLbound a răspuns:

Raspundem la intrebarile userilor de pe TPU happy