| RedLove a întrebat:

Eu momentan sunt in alta tara si cand ma intorc as vrea sa fac o petrecere in pijamale cu prietenele. Avand in vedere ca am 13 ani si nu am mai avut niciodata una as vrea sa imi dati niste sugestii? Adica ca sa fie distractiv sa facem noi pizza, sau gogosi...nu stiu! Jocuri? Filme? Sugesti plssbig grin

Răspuns Câştigător
| Ralu_7317 a răspuns:

Buna, sa stii ca eu ador petrecerile in pijamele! mie imi place ca atunci cand organizez petreceri in pijamale parintii mei sa nu fie acasa, asa ca cumva cumva ii conving sa plece big grin, dar nu inainte sa-mi dea bani. laughing Ei bine ati putea comanda pizza, si sa faceti impreuna un coctail de fructe, impreuna, pentru ca va ve-ti distra. va faceti unghiile reciproc, parul, va puteti bate cu perne, sa va faceti un make -up, sa povestiti despre intamplari amuzante, sa jucati adevar si provocare, asculati muzica, faceti farse la telefon, fiecare sa dezvaluie un secret de-al ei, de ce baiat ii place, sa vb cu baieti si sa le faceti in ciuda ca voi sunteti toate acolo, si ei nu pot sa vina, sa "barfiti" despre baieti, cine este cel mai frumos, etc puteti si sa probati haine, si ai zis ca esti in alta tara, banuiesc ca sigur ai haine noi, si este momentul sa te mandresti cu ele, pentru decor, te sfatuiesc sa pui multe, multe perne si paturi in jur, ca sa stati comod, pune si lumanari parfumate, si stati doar la lumina acestora ca sa fie o lumina mai stranie, si sa va uitati la un film horor si sa mancati popcorn, cel mai bine ar fi sa faceti voi popcorn la microunde, ca sa fie cald, atunci cand il mancati. Sper ca te-am ajutat! pa big hug astept un mesaj din partea ta sa-mi spui cum a fost petrecerea si daca v-ati distrat. distractie placuta. :*

3 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Avand in vedere varsta ta pot sa-ti spun ca ai numai basinele in cap si degeaba ai fost in alta tara daca asta e tot ce ai inteles tu acolo. Pune mana si invata mai puta, ca vine timpul sa dai bacu' si anul acesta a fost un dezastru printre elevi, jumatate sunt varza, Si mai vine si vremea cand trebuie sa faci si tu ceva si nu mai trebuie sa fie mami si tati sa te pijamalesca.

| Basketball23 a răspuns:

Ma Hombre ai grija ce vorbesti da? Nu ii frumos daca ea vrea sa faca o petrecere in pijamale asta e treaba ei trecem in clasa a 7 avem inca 5 ani pana sa ajungem la bacwinking deci frate abtine-tewinkinghappy Colega ma inviti si pe mine nu smugsmugsmug:X:X:X:X:*:*:*:*:*

| Nicooooo a răspuns:

Buna!
Pai ati putea sa va uitati la un film de groaza,, spuneti bancuri, concurs de dans (juriul ar putea fi parinti tai thinking ), va faceti la unghii una pe cealalta, va jucati jocul cu '' nu stiu...'', bataie cu perne...love strucklove strucklove struck
Papa!;-h