| AdiMrr a întrebat:

Sunt cls.a 5-a sa acum cateva luni s-a organizat balul craciunitelor la noi in scoala.
Eu stateam in banca mea cand vine un baiat, coleg de clasa si ma intreaba daca vreau sa merg cu el la bal.
Eu chiar nu ma asteptam la chestia asta asa ca am spus 'poftim'
Dar el a crezut ca nu am auzit bine asa ca a spus din nou.
Chiar nu stiam asa ca am spus 'ce'...
Apoi o colega ne intrerupe si baiatul ii spune la ureche colegei ca sa imi spuna mie.
Asa ca am reactionat cat de bine puteam...am luat-o la fuga din clasa si nu mAI PUTEAM DE RUSINE.
Ideea este ca imi place de el doar ca acum cred ca ma crede o ticnita surda.
VOI CE PARERE AVETI?

2 răspunsuri:
| KrazyGirl a răspuns:

Pai ar trebui sa-i spui ce simti. Stiu ca e greu, dar tu totusi esti prea mica pentru o relatie.

| AdiMrr explică (pentru KrazyGirl):

Nu o relatie. o prietenie mai apropiata.