| dariusbumbescu a întrebat:

haide sa va spun ce am visat, si ce ar trebui sa fac. Am visat, ca eram la un teatru si erau mai multi oameni, printre care si o fata. Nu stiu ce faceam si Satana, a aparut pe scena si m-a ales pe mine sa fac niste cerinte ( nu imi amintesc bine cerintele ca a fost un vis). Dupa le-am facut, si am fost aplaudat ca am supravietuit. Si m-am impretenit cu o fata. O fata de care ma atasasem. Si mergeam cu aceea fata in parc, ne distram impreuna etc. Pana cand am mers la un magazin, unde m-au prins traficantii de organe. Am tipat si ma uitam la fata. Atunci n-am trezit. Vreau sa va zic ca eu chiar m-am atasat de aceea fata. Pot sa zic ca a fost mai mult decat real visul. Chiar il simt. As mai vrea sa o visez pe fata. Ce ar trebui sa fac sa o mai visez iar?

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Visele sunt produse de creierul uman.
Acestea provin tot de la sine.
Visezi ceva care are legătură cu experienţele pe care le-ai avut, cu un film la care te-ai uitat, cu un joc de pe calculator sau cu ideile pe care le-ai discutat în ziua precedentă.
Dacă continui să te gândeşti la acest vis astăzi, e posibil să-l ai din nou la noapte.
Pa-pa.

| gingergirl1 a răspuns:

Pff...sa te gandesti la ea inainte sa adormi...

| EmyEmyy a răspuns:

Visele sunt produse de creierul uman cum a zis "miiCutSa" inainte sa adormi te-ai fi gandit tu la ceva si ai adormit cu acel gand si ai visat acest vis... In fine visele nu sunt realitatea dar din realitate poti face un vis... Trebuie sa uiti de acel vis zicand ca e doar o intamplare ca si cum ai scapa un pahar pe jos dupa vreo 2 zile uiti de el si iti traiesti viata in continuare, poate candva vei gasi fata visurilor tale. Bafta, si sper ca ti-am fost de folos!

| AlexaEly97 a răspuns:

Poate o vei intalni pe asa numita,, fata din vis '' sau,, dream girl'' ...cum vrei tu sa zici