| dariusbumbescu a întrebat:

haide sa va spun ce am visat, si ce ar trebui sa fac. Am visat, ca eram la un teatru si erau mai multi oameni, printre care si o fata. Nu stiu ce faceam si Satana, a aparut pe scena si m-a ales pe mine sa fac niste cerinte ( nu imi amintesc bine cerintele ca a fost un vis). Dupa le-am facut, si am fost aplaudat ca am supravietuit. Si m-am impretenit cu o fata. O fata de care ma atasasem. Si mergeam cu aceea fata in parc, ne distram impreuna etc. Pana cand am mers la un magazin, unde m-au prins traficantii de organe. Am tipat si ma uitam la fata. Atunci n-am trezit. Vreau sa va zic ca eu chiar m-am atasat de aceea fata. Pot sa zic ca a fost mai mult decat real visul. Chiar il simt. As mai vrea sa o visez pe fata. Ce ar trebui sa fac sa o mai visez iar?

8 răspunsuri:
| mutascu a răspuns:

Ai incercat sa afi semnificatia visului tau pe http://www.visele.ro?

| Exilee a răspuns:

Iesi afara! Devi ticnit daca mai stai mult in casa.

| grab a răspuns:

Prietene, du-te la un duhovnic sau citeste brosura aia a lu Ilie Cleopa (sau Paisie Olaru) despre vise si demoni.

Asa dupa cum suna esti un baiat indragostit sau in cautarea dragostei si nu prea esti sigur pe tine implicit te temi ca ti s-ar putea intampla ceva asupra caruia poti pierde usor controlul.

Ca sa visezi fata aia din nou nu ai decat sa astepti sau sa te uiti inainte de culcare la un film cu fete ca aia, ajuta.

Succes!

| Arkhasas a răspuns:

Termină mă cu prostiile.

| JustMeNck a răspuns:

Gandeste-te la ea si o s-o visezi...hee hee Faza cu Satana e urata sad

| DaW a răspuns:

LOL paranoia

| Edeline a răspuns:

rolling on the floorTrezeste-te la realitate copilas, si nu mai trai din visuri

| Vintila_Raluca_Andreea_1997 a răspuns:

Sa stii ca nu poti visa pe cineva pe care nu l-ai mai vazut (chiar si daca nu ai bagat in seama acea fata in realitate). Uita de vise ca asa te amagesti mai mult! Traieste-ti viata! Daca se v-a intampla ceva cu voi doi asta o va decide Dumnezeu. Succes! :*