| Colourss a întrebat:

As vrea sa imi fac o pagina pe facebook! Vreau sa creez si o poveste despre o fata cu parul blond! Dar nu stiu despre ce sa fie povestea! Am sa fac si concursuri! Am sa va dau site-ul si puteti sa participati, sa dati like si cea mai buna idee va fi in povestea mea! Vreau mai multe parti nu doar una!

Funda cele mai multe si cele mai utile desigur!

Răspuns Câştigător
| ViVi99 a răspuns:

Poti face o poveste despre o fata pe nume Alina fara tata care isi intalneste marea dragoste pe internet. Respectivul baiat sa aiba o iubita, parasind-o pe actuala pentru acea Alina. Alina este foarte frumoasa si majoritatea fetelor sunt geloase pe ea, de aceea ea nu are prea multi prieteni. Acel baiat, Radu, este fara mama, de aceea si el sufera foarte mult ca si Alina. Ei au o relatie foarte frumoasa, parintii lor, intradostindu-se unul de celalatl si asa, Alina si Radu fiind frati vitregi. Poti avea mai multe parti in felul urmator: Spui o parte si apoi spui : la 4 like-uri continui povestea apoi la 5 like-uri si tot asa. Ps: poti s-o caracterizezi pe personajul Alina, spunand ca este blonda, cu ochii albastri, este inalta, timida etc. De aici te descurciwinking

| Colourss explică (pentru ViVi99):

Este ciudata varianta cu mama si tatal impreuna fiinda asa ar fi mai anormal sa fie impreuna Alina si Radu!

| ViVi99 a răspuns (pentru Colourss):

Da...ma rog eu ti-am dat o varianta de-a mea tu o poti face cum vrei. Eu ma refeream ca dupa ce Alina si Radu se cupleaza, peste o vreme 1 an sa zic, parintii se casatoresc. Se pot casatori si dupa ce Alina si Radu se despart, cei doi ramanand cei mai buni prieteni.

| Colourss explică (pentru ViVi99):

Ahaa