| AnMa a întrebat:

Imi poate explica si mie cineva, va rog, cum functioneaza aceste Glow stick (bratar/betisoare luminoase)...adica... merg continuu? se incarca la soare?! nu cred ca se icnarca la soare dar sunt curioasa cum functioneaza deoarece vreau sa le folosesc si vreau sa stiu daca se termina vreodata
Multumesc anticipat
PS : Se aprind doar noaptea? http://albaiulia.olx.ro/......-170636628

1 răspuns:
| Syto a răspuns:

Mie mi se par super colorate.luminoase şi îmi place.
În + când era mică îmi luam brăţări din acestea şi când nu mai luminau o intrebam pe mama de ce nu mai au...lumină:]] şi ea îmi răspundea să mă duc să le pun la soare... weird aşa o fi thinking