| mawis a întrebat:

imi puteti da va rog 3 propozitii in engleza cu urmatoarele cuvinte " chore; own; naughty ". Dau funda.
Va multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Bitza91 a răspuns:

Chore-munca casnica, own-propriu, naughty-obraznic.
Sometimes i help my mother whit the chore.(Uneori imi ajut mama la munca casnica)
I don't need my freind's car as long i have my own car.(Nu am nevoie de masina prietenului meu, atat timp cat am masina mea prorpie)
My cousin is a naughty child(Varul meu este un copil obraznic).

| Bitza91 a răspuns (pentru Bitza91):

Scuze de greseli. Friend's**. Proprie**With**

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles, pai e simplu : 3 enunturi ::

Draga utilizatorule, fii ateent PUNCT. Temele se rezolva individual PUNCT. Pune-ti mintea la contributie PUNCT.

wave

| Stănescu_Cristiana_1992 a răspuns:

It is my own pet and it is very naughty., I don*t do chore.