| fluture2404 a întrebat:

Imi puteti sugera niste idei pentru farse facute cand mergi intr-o tabara...care le-ati m-ai facut sau de care ati mai auzit... ceva mai neobisnuit, nu vechea farsa cu pasta de dinti. Dau funda pentru cele mai bune!

4 răspunsuri:
| Dippa a răspuns:

Poţi să machiezi baieţii în timp ce dorm sau să le pui laxative în suc.

| Sly a răspuns:

Faci o farsa, risti sa-ti pui in cap pe cineva. Sa fii cuminte e mai bine.

| Future1234 a răspuns:

Pai, in afara de ai cu pasta de dinti, am m-ai facut :
Cand face dus, i-ai hainele si prosopu. laughing Am facut-o o dat si o fata a stat 1 ora in baie pana i le-am dat.
Da` tot aia veche e cea mai faina :3

Răspuns utilizator avertizat
Întrebări recente