| MaddaMadalina239 a întrebat:

imi spuneti si mie niste activitati pentru vacanta!
PS Ma plictisesc d-asta

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Să citești sau să desenezi.

| Seepty a răspuns:

Ai putea sa mergi cu prietenii sau singura la cinema, sa te plimbi cu prietenii prin parc cu bicicleta sau rolele. Mai puteti sa iesiti seara la plimbari si sa spargeti niste seminte in timp ce discutati despre voi (viata voastra/viitorul) sau iti suni cateva prietene sa vina la tine si sa jucati (remi, table, sah, domino, moara).
FUNDA?

| KateMiddleton a răspuns:

Citesti
Asculti muzica
Privesti filme
Alergi
Te joci
Petrecu timpul cu prietenii.
Bafta! Mai putina plictiseala!

| Lariiiiiiii a răspuns:

Buna :)
Uite pai :
1. Poti sa iti faci temele.
2.Sa scrii in jurnal.
3.Sa intri pe Email si sa iti golesti casuta de emailuri primite.
4.Sa faci poze.
5. Poti citi o carte.
6. Poti scrie o poveste pe Wattpad.
7.Sa iesi in oras la un suc, cu prietenele.
8.Sa inveti sa faci de mancare.
9. Ajut-o pe mama ta.
10. Poti citi site-uri interesante de adolescente (daca esti una) : www.noifetele.ro
www.kudika.ro
www.eva.ro
11.Cand te trezesti ai putea sa iti citesti Horoscopul.
12.Sa te uiti la seriale/filme la TV cat si pe PC.
13.Sa te odihnesti.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Pa, pa :>

| betty678 a răspuns:

Uita-te la filme, citeste, iesi cu prietenii, stai pe facebook, asculta muzica, ai atatea lucruri de facut. Doar e vacantaaa! Bucura-te!