| HiokoRO a întrebat:

In ultimul timp ma plictisesc si nu prea am ce sa fac... M-am gandit sa ma apuc de citit. Am citit pana acum (fara gluma) vreo 20-25 de carti.
As vrea sa mai aflu ce carti as putea sa mai citesc.
Imi plac cele mai mici (pentru ca sunt cam lenesa), spre exemplu "Cartea fetelor".
Mersi mult. Va pup!

Răspuns Câştigător
| SimpleMeSimpleYou a răspuns:

Poti sa citesti Marele Nate (stiu ca e o carte mai mare dar e chiar placuta) sau jurnalul unui pusti (toate volumele sunt bune)
Lectura placutawinking

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Depinde mult de ce varsta ai. dar daca zici ca ai citit doar 20-25 de carti, inseamna ac esti micuta si de-abia ai invatat sa citesti. pentru 7-8 ani poti incerca sa citesti Cuore - Inima de copil, Vrajitorul din Oz, Aventurile lui Gulliver, Basmele romanilor de Ispirescu, Legendele Olimpului, etc

| ciupyx a răspuns:

Iti recomand cele din colectia CHIC. Sunt pentru fete, si sunt sigur ca o sa te prinda:) http://goo.gl/uZhP7

| HiokoRO explică:

Am 13 ani -_-