| ℓαdу a întrebat:

Incerc sa descarc SKYPE, dar nu merge : intru pe site, dau download si astept sa se descarce, se incarca pana la 99 %, dar dupa numai merge. Ce trebuie sa fac ca sa mearga? Va rog ajutati-ma puppy dog eyes! Funda! :* P.S : am incercat sa il instalez peste tot in laptop! sigh

4 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Salut!
Ce Windows ai?
Vezi de aici
http://ninite.com/skype/
Dacă îți dă vreo eroare:
Mergi la Internet Explorer> Tools> Internet Options> Advanced> Click pe Reset, Delete, Restore to advanced Setting.
http://h10025.www1.hp.com/ewfrf-JAVA/Doc/images/19/c00866084.gif

Dacă tot nu merge ori ai ceva viruși ori firewall-ul blochează conexiunea, adică download-ul.

| ℓαdу explică (pentru DDCC):

Din pacate am windows XP big grin, voi incerca imediat ce mi.ai spus, multumesc :*

| DDCC a răspuns (pentru ℓαdу):

Cu plăcere, sper să-ți fie de folos.
A, și copiază linkul cu ninite în browserul Internet Explorer, dacă îl resetezi.
Browserul tău este?

| Elliana534 a răspuns:

Verifica antivirusu sau browseru