| RebbeSKhon a întrebat:

Am o problemaaa! Internetul imi merge la naiba crying Trebuie sa astept 20-30 de minute pana se incarca site-urile, abia am reusit sa mai deschid TPU, videoclipurile nu merg... Am laptop DELL... aveam 2 dar unul e la reparat si pe asta am reusit sa-mi instalez Google Chrome, dar merge greu crying
Va rog, daca puteti sa ma ajutati, spuneti-mi cum!

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema, doar ca la un calculator.Nu l-ai oprit cumva de la butonul de pornire? Poate sa se fi stricat hardu sau altceva.Eu iti recomand sa chemi pe cineva specializat in asta.

| Diavolcata a răspuns:

Probabil de la ei, sau are pc-ul tau ceva
ca Google Chrome merge foarte rapid.

| LollypopMe a răspuns:

Ce net ai?
Ai warles sau stik romtelecom sau Vodafone?
te pot ajuta.

| deadwillow a răspuns:

Ori are pc-ul o problema ori pur si simplu iti merge prost internetul azi. thinking

| catalinaeu a răspuns:

Poate s-a stricat laptopul sau poate ai prea multe chestii in laptop care il fac sa mearga greau, sau internetul e de vina... Daca folosesti wi-fi poate pierzi semnalul la internet pentru ca il folosesc mai multi

| RebbeSKhon explică (pentru catalinaeu):

Laptopul asta chiar nu are nimic pe el... pentru ca ii nou. si imi arata si mie ca nu am semnal, dar ce nu inteleg.ii ca pe celalalte laptopuri mi-a mers bine internetul...nu stiu de ce fix asta nu are semnal sad

| catalinaeu a răspuns (pentru RebbeSKhon):

Poti apela la un specialist big grin

| Si_Atat_Sel_1996 a răspuns:

Placa de retea?
cred ca asta ar fi problema cu 30 lei se schimba usor.

| flavian29 a răspuns:

Laptopul cum iti merge, cum raspunde la comenzi? daca el raspunde la comenzi repede cand lucrezi pe el (fara a naviga pe internet) atunci banda de net e de vina dar daca el se incarca greu idiferent atunci ori e prea plin (mai incearca sa stergi din ce nu ai nevoie) sau daca nu un reinstal de windows! bafta