| twentyfourjuly a întrebat:

happy întrebarea mea este următoarea:
cum aș putea să slăbesc drastic de la o săptămână până într-o lună? bineînțeles fără înfometare totală.

3 răspunsuri:
| 78buc a răspuns:

Multe exercitii fizice,bazin, zala, bicicleta, iar dupa fiecare din astea maninca fructe ca-ci nu e bine sa nu maninci dupa exercitii fizice, si desigur merge la magazin si cumpara mincare sanatoasa si alimenteaza-te corect

| twentyfourjuly explică:

Mulțumesc tuturor pentru sfaturi!

| Georgiiiiiiiana a răspuns:

Buna! Eu ti-as recomanda sa nu mai mananci seara dupa ora 18, sa faci in fiecare seara exercitii fizice (mai ales abdomene ca acelea scad burta). Poti sa mai si alergi intr-o seara, in alta sa mergi la bazin etc. Deci : nu mancat dupa 18 (dar absolut nimic, nu fructe nu nimic) si spoort! P.S. acum o sa iti fie mai usor sa mananci mai repede caci se intuneca si ti se face foame mai repede! Crede-ma, e eficient! Am testato chiar eu! Bafta!