| motanita14 a întrebat:

luna care vine voi implini 12 ani si sunt foarte fericita happy si ma gandeam eu ce sa fac? P.S sunt clasa 5 fiindca m-am mutat cu casa in alta parte]si mama e la munca bunicul meu imi va zice:La multi ani! si ma gandeam dupa ce vin de la scoala sa iau o sticla la jumate de Fanta niste biscuiti in fine magura ceva pun in farfurie mananc nu prea vreau sa mananc ciocolata ca nu vreau sa ma ingras, ca am pus putin ceva pe mine nu's gras sunt medie asa mai pe romaneste laughing si apoi sa ascult niste muzica love struck o sa-mi zica oamenii pe facebook la multi ani si cam asta as vrea daca stiti ceva ca sa pot sa-mi fac in afara sa mananc dulciuri! o reteta ceva de mancare, dar foarte usoara, mersi si pup :*

Răspuns Câştigător
| Piiiiiiika a răspuns:

Heii :3

Eu la aniversarea mea de 12 ani, am iesit cu vreo 5 prietene la o pizza. Suc alea alea. De ce sa ti-o tii singurica? puppy dog eyes
Macar cheama ceva prietene la tine. Sau macar una. Te vei distra si tu de ziua ta :3

La multi ani :3
Funda?; 3

5 răspunsuri:
| TheBlackAng3l a răspuns:

Ai putea sa iesi la o plimbare cu bicicleata, role, pe jos chiar..si poate asa iti faci si o prietena, 2...

| motanita14 explică (pentru TheBlackAng3l):

Am prieteni!

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru motanita14):

Atunci iesi cu ei la o plombare, o punga de seminte, o sticla de suc ceva...de ce sa stai pe facebook? ca sa vezi cei 5 000 de "prieteni" ca iti zic La Multi Ani? nu are rostwinking

| motanita14 explică:

Si apropo ce parere aveti de cum imi serbez ziua ceva idei?